+90 532 542 2629 Working Hours : 09.00 - 18:00 (TR)

Bodrum

Private Pool & Garden
4 Bedrooms 8 Guests Like
Sea View & Private Pool
3 Bedrooms 6 Guests Like
Natural Design, Private Pool & Garden
3 Bedrooms 6 Guests Like
Central Location, Private Pool, Large Garden, Ideal for Families
4 Bedrooms 8 Guests Like
Bodrum Location, Private Pool
2 Bedrooms 4 Guests Like
Sea View Villa with Private Pool
3 Bedrooms 6 Guests Like
Private Pool&Garden
3 Bedrooms 6 Guests Like
Central Location
3 Bedrooms 6 Guests Like
Villa with Nature View
6 Bedrooms 11 Guests Like
Private Pool
2 Bedrooms 4 Guests Like
Sea View & Private Pool & Private Beach
5 Bedrooms 10 Guests Like
Natural Design, Private Pool & Garden
3 Bedrooms 6 Guests Like
Private Pool&Ideal for Large Groups
4 Bedrooms 8 Guests Like
Modern Aparts & Pool
2 Bedrooms 4 Guests Like
Private Pool&Central Location
4 Bedrooms 8 Guests Like
Total 51 villas 1 from 15 showing.
Total 51 villas 1 from 15 showing.

Bodrum Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Türkiye’nin tatil lokasyonu olarak tüm dünyanın öne çıkardığı Bodrumda kiralık villalar artık çok daha ulaşılabilir duruyor. Tatiliniz için düşündüğünüz Bodrum kiralık villa seçeneğini sadece tatil için değil, bir yaşam mekanı olarak değerlendirmenize olanak tanıyan tatilvillam.com, portföyündeki her ekonomiye uygun Bodrum kiralık villaları kullanımınıza sunuyor. Deniz ve huzurun yanında size tarihi mekanları ve gelişmiş eğlence tesisleriyle doyumsuz anlar yaşatacak olan Bodrum, yıldan yıla tatilcilerin daha fazla ilgisine girmeyi başarıyor.

Durum böyle olunca tatilvillam.com’un size sunduğu Bodrumda kiralık villa seçenekleri arasında da tatlı bir farklılık kendiliğinden ortaya çıkıyor. Hayal gücünüze sığdıramayacağınız kadar bol eğlenceli bir tatil imkanı sunan Bodrumda kiralık villalar sizin sahip olmanızı, cebinize dost alternatifleriyle bekliyor.

Hayatın yumuşak geçişlerinde, Bodrum kiralık villa seçiminizle en doğru kararı deneyimlemiş oluyorsunuz. Ege Denizi’ne kıyısı olan Muğla’nın batı sahilinin en cezbedici kumsalları burada bulunuyor. Bodrum’un güzelliği sadece denizden ibaret değil, ormanları, doğa parkları, lüks mekanları ve tarihi ören yerleriyle de Bodrum, misafirlerine mutluluk armağan ediyor. Beyaz badanalı karakteristik Bodrum mimarisi yüzyıllardır doğallığını koruyor. Dünyanın yedi harikası arasında gösterilen Bodrum Mausoleion kalıntıları, özenle korunarak günümüze taşıdığı kadim kültürünün mirasıyla misafirlerini hayran bırakıyor.

Buraya ulaşım konusunda çevre ilçelerden ve Muğla merkezden oldukça fazla araç alternatifi bulunurken, çeşitli deniz seferleri vasıtasıyla Ege Denizi üzerinden de ilçeye gelebiliyorsunuz. Ayrıca yakınında bulunan havalimanı Bodrum’u çok daha kolay ulaşılabilir kılıyor. Muğla kiralık villa alternatiflerinin en cazip lokasyonu olan Bodrum’un havası, nazlı bir kadın gibi sert geçişlere maruz bırakıyor konuklarını. İlçede yazlar sıcak ve güneşli iken kışlar yağmurlu seyrediyor. 

Neden Bodrum Kiralık Villa Tercih Edilmelidir?

Bodrum kiralık villa tercihiniz için ilk adresiniz tatilvillam.com oluyor. Bu sayede tek tıkla ve zahmetsizce yapacağınız kiralamalarınızda güvenle birlikte huzurlu bir tatile kavuşuyorsunuz. Bodrum villa kiralık seçeneklerinin, hem insanların ekonomisini çok zorlamaması hem de huzurlu bir tatil imkanı sunması sebebiyle son yıllarda daha fazla talep edildiği gözleniyor. Nitekim tatilciler kiralık villa Bodrum alternatifleriyle satın alma yükünden ve masraflarından kurtulurken her sene farklı bir lokasyon alternatifine yerleşme seçeneğine sahip oluyor. Ayrıca sahip olunan villanın güvenlik, bakım ve temizlik kaygılarını geride bırakmanızı sağlayan Bodrum kiralık villa tercihi, yıl boyu rahat bir şekilde tatil planı yapmanıza olanak tanıyor.

Bodrum Villa Kiralama Seçenekleri

Müşterilerin tercihine göre birçok Bodrum villa kiralama alternatifini hazırlayan tatilvillam.com, huzurlu bir Bodrum tatilinin tek adresi olarak öne çıkıyor. Özellikle yeni evliler balayı villa kiralama seçeneğine oldukça rağbet gösteriyorlar. Sonuç olarak ziyaretçilerine gerek dönemsel gerek kısa vadeli ve gerekse uzun süreli kiralama alternatiflerinin sunuluyor olması, Bodrum’u olduğu kadar tatil fikrini de cezbedici kılıyor.

Bodrum sezonluk kiralık seçeneği, ömrünüzün bir parçasını Bodrum’un eşsiz güzelliklerine adamaya ve hayatınızın geri kalanına değer katmanıza olanak tanıyor. Birçok ziyaretçinin ilk tercihi olan Bodrum denize sıfır kiralık villa alternatifi de capcanlı Bodrum hayatını arkanızda bırakıp, gecenin sonunda Ege Denizi’nin sükunetini ayağınızın ucuna almanızı sağlıyor. Size uygun fırsatlar eşliğinde en seçkin Bodrum villa kiralama alternatifleri, tatil zamanınızı unutulmaz kılmak için şimdiden sizi harekete geçmeye çağırıyor.

Bodrum Gezilecek Yerler

Bodrum denince akla ilk başta Bodrum Antik Tiyatrosu, Zeki Müren Müzesi, Su Altı Arkeoloji Müzesi, Halikarnas Evi, Myndos Kapısı, Halikarnas Mozolesi, Bodrum Kalesi ve daha birçok yer geliyor. Bodrum, tarihin babası olarak kabul edilen Heredot’un da memleketidir. Bu bakımdan birçok Yunan Mitolojisinde Bodrum, ev sahibi olarak yerini alıyor. Tarih ilgilisi binlerce kişiyi tüm dünyadan topraklarına çeken Bodrum, Halikarnas Balıkçısı’nın dizelerinde ruhunu buluyor.

Halikarnas Balıkçısı olarak da bilinen Cevat Şakir Kabaağaç, Bodrum’da ömrünü geçirmiş ve buraya dair verdiği eserlerle biliniyor. Ülkemizin sanat güneşi olarak kabul edilen Zeki Müren de ömrünün son dönemlerini burada geçirmiş bir Bodrum aşığıdır. Onun bu sevgisi halen, ölümünden sonra hazırlanan Zeki Müren Müzesi’nde yaşatılıyor. Bodrum’un koyları ve sahilleri gerek deniz suyunun temizliği gerekse modern tesisleşmesiyle beğeni kazanıyor. İlçenin Gümbet, Turgutreis, Torba, Bitez, Yalıkavak, Ortakent ve Akyarlar gibi birçok koyu, misafirlerine konforlu bir plaj turizmi imkanı vadediyor.

Bodrum Kiralık Villa Fiyatları

Villa kiralamada ekonomik seçenekler vadeye, lokasyona, içeriğe ve sunulan hizmetlere göre değişkenlik gösteriyor. Ülkemizin ve diğer birçok ülkenin tatil cazibesini de bu seçenek zenginliği sağlıyor. Bodrum kiralık villa seçenekleri de ulaşım ve diğer sebeplerden ötürü farklılık gösterebiliyor. Bazen de arzın yoğun olması fiyatlara etki edebiliyor. Bu açıdan bakınca, hayalinizdeki Bodrum kiralık villa alternatifine sahip olabilmek için vakit kaybetmeden tatilvillam.com’a uğramak gerekiyor.

Tatil fırsatlarını yakalamak ve eşsiz bir Bodrum deneyimini kaçırmamak için en seçkin villa alternatiflerine tek tkla ulaşabiliyorsunuz. Unutulmaz tatil fırsatlarını kaçırmamak için hazırlanan Bodrum kiralık villa seçenekleri tek tıkla hizmetinizde.

Contact us
Request a Call
Offers Destinations Villa Types Support