+90 532 542 2629 Working Hours : 09.00 - 18:00 (TR)

Ölüdeniz

Private Pool with Jacuzzi Function, Green Garden, Modern Design, Ideal for Families
3 Bedrooms 6 Guests Like
Private Pool with Jacuzzi Function, Green Garden, Modern Design, Ideal for Families
3 Bedrooms 6 Guests Like
Jacuzzi, Modern Design, Large Pool and Garden area
3 Bedrooms 6 Guests Like
Sea View, Jacuzzi, Secluded Honeymoon Villa
2 Bedrooms 4 Guests Like
Close to the Blue Lagoon, Spacious & Large Villa, Private Pool & Garden
4 Bedrooms 8 Guests Like
Spacious Villa, Private Pool, Modern Design
3 Bedrooms 5 Guests Like
Jacuzzi, Modern Design, Large Pool and Garden area
3 Bedrooms 6 Guests Like
Ideal for Families, Large Garden, Private Pool
7 Bedrooms 14 Guests Like
Large Family Villa, Private Pool, Garden & Pool Terrace
6 Bedrooms 12 Guests Like
Spa Villa with Indoor Heated Pool
3 Bedrooms 6 Guests Like
Modern Design, Large Garden, Ideal for Large Groups
4 Bedrooms 8 Guests Like
Luxury Spa Villa, Indoor Heated Pool
3 Bedrooms 6 Guests Like
Family Villa, Private Pool & Garden
3 Bedrooms 6 Guests Like
Sea View, Modern Design, Exceptional Location
3 Bedrooms 6 Guests Like
Private Pool, Jacuzzi, Ideal for Families
4 Bedrooms 8 Guests Like
Total 25 villas 1 from 15 showing.
Total 25 villas 1 from 15 showing.

Ölüdeniz Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sevdikleriyle güzel bir tatil keyfi yaşamak isteyen kişilerin büyük bir kısmının tatil planlarını aylar öncesinden planladıkları görülür. Bu planlar yapılırken akla ilk gelen tatil beldeleri arasında Ölüdeniz yer alır. Bunun en temel sebebi Ölüdeniz'in eşsiz bir kumsala ve oldukça özel bir atmosfere sahip olmasıdır. Enfes bir deniz manzarası eşliğinde iş yoğunluğunun bütün stresini üzerinden atmak ve özgürlüğün tadını çıkarmak isteyen bireylerin Ölüdeniz'de konaklamayı tercih etmeleri kendileri ve sevdikleri için tam anlamıyla bir terapi gibidir.

Ülkemizin dört bir yanından ziyaretçi akınlarının gerçekleştirildiği Ölüdeniz sadece yerli turistler tarafından ziyaret edilmemekle birlikte yurt dışından gelen çok sayıda turist tarafından da sıklıkla ziyaret edilmektedir. Bu nedenle Ölüdeniz ziyaretçilere güzel ve konforlu bir tatil keyfi yaşatmasının yanında ayrıca farklı kültürlerden insanların birbirleriyle kaynaşmaları ve kültürler arası etkileşimler yaşanmasına da katkı sağlar.

Ölüdeniz; Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı bir beldedir. Her geçen gün gelişmekte olan Ölüdeniz; plajları, kumu, konaklama seçeneklerinin fazlalığı ve tarihi dokulara sahip olması nedeniyle turistlerin ilgisini çeken başlıca tatil beldeleri arasında yer alır. Fethiye'ye yaklaşık 12 km uzaklıkta bulunan Ölüdeniz'e hava yolu, deniz yolu ve kara yoluyla ulaşmak mümkündür. Çok sayıda deniz sporunun gerçekleştirilmesine olanak sağlayan Ölüdeniz aynı zamanda ziyaretçilerine dağcılık ve yamaç paraşütü faaliyetlerini gerçekleştirme olanağı da sunar.

Neden Ölüdeniz Kiralık Villa Tercih Edilmelidir?

Ölüdeniz'in eşsiz doğal güzelliklerinin var olması ve dünyanın en iyi plajları arasında yer almasının yanı sıra burada bulunan kiralık villaların her kesimden turiste hitap edebilecek kadar geniş bir yelpazeye sahip olması, Fethiye Ölüdeniz villalarının yoğun olarak tercih edilmesinin en temel nedenleri arasındadır. Yoğunluğun fazla olmasından dolayı Fethiye Ölüdeniz kiralık yazlık tercih etmek isteyen kişilerin önceden rezervasyon yapmaları tavsiye edilir. Böylece Ölüdeniz'in en seçkin villalarında unutulmaz bir tatil fırsatı yakalama olasılığı çok daha yüksek olur.

Ölüdeniz Villa Kiralama Seçenekleri

Ölüdeniz çok sayıda turiste ev sahipliği yapması ve turistlerin gereksinimlerinin birbirinden farklı olması nedeniyle konaklama hizmetleri alanında turistlere neredeyse sayısız seçenek sunar. Yeni evli çiftlerden geniş ailelere, deniz manzarası sevenlerden evcil hayvan sahiplerine kadar herkese hitap edebilecek düzeyde kiralık villa seçenekleri bulunur. Ayrıca muhafazakar ailelere özel olarak İslami villa seçenekleri de mevcuttur. Turistlerin gönül rahatlığıyla konforlu ve güvenilir bir tatil keyfi sürmeleri için tek yapmaları gereken kendi ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olan villayı seçmektir.

Ölüdeniz Gezilecek Yerler

Ölüdeniz turistik bir yer olmasının yanı sıra birçok tarihi yapıya da ev sahipliği yaptığı için burada çok fazla gezilebilecek yer mevcuttur. Ölüdeniz Tabiat Parkı, Belcekız Plajı, Kıdrak Koyu, Kumburnu Plajı, Kelebekler Vadisi, Gemile Adası, Kabak Koyu ve Hisarönü, Ölüdeniz'e gelen turistler tarafından gezilebilecek en güzel yerlerdendir. Yerli ve yabancı turistler bu yerleri ziyaret ederek tatilin keyfini çıkarabilecekleri gibi aynı zamanda kültür seviyelerini artırarak bakış açılarını genişletme fırsatı da yakalamış olur.

Ölüdeniz Kiralık Villa Fiyatları

Kiralık villalar, özgürlüğün doruk noktasına ulaşmak isteyen tatilciler tarafından otel ve pansiyonlara göre daha sık tercih edilir. Bu nedenle kiralık villalar ziyaretçilerin tatildeyken kendi evlerindeki konforu hissedebilmeleri ve kimse tarafından rahatsız edilmeden sadece sevdikleri kişilerle ortak bir paylaşım alanına sahip olmaları amacıyla tasarlanır. Otel ve pansiyonlardan daha farklı bir bakış açısı benimsenerek tasarlandıkları için kiralık villa fiyatlarının otel ve pansiyon fiyatları ile farklılık göstermesi son derece doğal bir sonuçtur.

Muğla kiralık villa fiyatları incelendiğinde fiyat aralıklarının çok geniş bir yelpaze içerisinde yer aldığı söylenebilir. Muğla genel itibariyle turistik bir şehir olmasına rağmen ilçelerin olanakları, gelişmişlik düzeyleri ve ziyaret edilme sıklığı birbirinden farklı olduğu için fiyatlar ilçeden ilçeye hatta beldeden beldeye büyük farklılıklar gösterir. Fethiye Ölüdeniz, tatilciler tarafından Muğla içerisinde kiralık villa taleplerinin en yoğun olduğu popüler tatil beldeleri arasında yer alır.

Fethiye Ölüdeniz kiralık villa fiyatları; villanın bulunduğu konum, kişi sayısı, villa içerisinde yer alan banyo sayısı, bahçenin nitelikleri ve havuz tipi gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ayrıca ziyaretçilerin konaklamak istedikleri gün sayısı da kiralık villa fiyatlarında belirleyici bir rol üstlenir. Ölüdeniz'in keyfini çıkarmak isteyen tatilciler için bütçe dostu kiralık villalardan lüks kiralık villalara kadar çok sayıda seçeneğin var olduğu söylenebilir.

Contact us
Request a Call
Offers Destinations Villa Types Support